Aron-energijsko svetovanje
Pozdravljeni na spletnem forumu Aron-energijsko svetovanje in terapije. Pridružite se mi na poti sprememb in najdite svojo pot.
pismo

Vabljeni!

Share
Go down
Aron
Admin
Število prispevkov : 20
Kraj : Ljubljana
http://modriportal.org/

Tedenska usmeritev: 25.6.2018 - 1.7.2018

on Ned Jun 24 2018, 22:18
Tedenska usmeritev: 25.6.2018 - 1.7.2018

Teden zna biti energijsko precej izčrpajoč, posledično bomo občutili pomanjkanje moči, volje ipd. možno je tudi, da nam bo kdo "kradel" energijo. V tem tednu se bomo morda nekoliko preveč ozirali v preteklost, čas je, da zapremo vrata preteklosti in si tako odpremo nova vrata, skozi katera vstopimo novim priložnostim naproti.

Če bomo morda sklepali kakršne koli dogovore, pogodbe, lahko tudi zaroko ali poroko, velja biti nekoliko pozoren, saj obstaja možnost, da bomo imeli opravka s človekom ali ljudmi, ki imajo drugačne načrte, kot jih izkazujejo  ali pa gre za neiskrene ljudi, ki čakajo, da bodo koga kakro koli oškodovali ali ogoljufali. Pazimo na svoje premoženje, denar, ... Lahko nas bo celo zapustil nek prijatelj, partner,.... 

Tudi oseba, ki nas bo očarala in prevzela, im lahko nam neljube načrte. Morda se bomo počutili nezaupljivo ali bomo dvomili v iskrene namene nekoga....

Čas je, da se v tem tednu otresemo skrbi, stresa in se odpravimo na krajši izlat ali če imamo možnost na dopust, da si naberemo novih moči, se opsvetimo prostočasnim aktivnostim, veselju in zabavi ter smo sproščeni in dobre volje v družbi naših najdražjih.

Imejte čudovit teden

angel float sunny

Aron - energijsko svetovanje, terapije in vpogledi v karte. Sreča je kot bolezen, zelo je nalezljiva. Sledite mojim člankom in nasvetom - klik tukaj Obiščite tudi moj Osebni zid in mi pišite - klik tukaj
Nazaj na vrh