Aron-energijsko svetovanje
Pozdravljeni na spletnem forumu Aron-energijsko svetovanje in terapije. Pridružite se mi na poti sprememb in najdite svojo pot.
pismo

Vabljeni!

Share
Go down
Aron
Admin
Število prispevkov : 20
Kraj : Ljubljana
http://modriportal.org/

Tedenska usmeritev: 23.7.2018 - 29.7.2018

on Pon Jul 23 2018, 21:42
V tem obdobju nas energije usmerjajo, naj bomo predvsem strpni v neposrednem sodelovanju in komunikaciji z drugimi, predvsem pri izržanju sebe. Morda bomo iskali ravnovesje v sebi in se zaradi tega nekoliko povlekli oziroma usmeri vase. Na plano bo prišla želja po iskanju izgubljene notranje moči in se pri tem osredotočili na svojo podzavest.

Začutili bomo potrebo, da pred odgovornostjo in skrbmi damo prednost ljubezni, ki nam bo prinesla določeno mero miru in notranje moči.

Zaradi materialnih izgub ali denarnih težav, se bomo odločili poiskati nove vire, ter priši do spoznanja, da nas le vlaganje v dodatno znanje vodi do nove poti, ki nam bo prinesla preobrat.

Zaradi nastale situacije (izguba materialnih dobrin, ljubljene osebe ipd.) se bomo počutili nemočne in blokirane ter posledično bomo občutili čustveni nemir. Za izhod iz nastale situiacije bo pomembno, da se zadeve lotimo premišljeno in strpno. Izid pa bo odvisen predvsem od naše sposobnosti pravilnega reagiranja in sporazumevanja. Če želimo doseči pozitiven izid, se bomo morali z drugimi uskalditi in sporazumeti, v napsrotnem primeru pa lahko najverjetneje pričakujemo poraz in izgubo.

Aron - energijsko svetovanje, terapije in vpogledi v karte. Sreča je kot bolezen, zelo je nalezljiva. Sledite mojim člankom in nasvetom - klik tukaj Obiščite tudi moj Osebni zid in mi pišite - klik tukaj
Franka
Število prispevkov : 17

Re: Tedenska usmeritev: 23.7.2018 - 29.7.2018

on Tor Jul 24 2018, 23:26
Ooo lepo, zelo sem vesela, javljanja; tudi na tej strani.
Jah...malo, sameva ta predel "Sveta"..
Oprostite moji iskrenosti
Vecx  pokukala...
Aron
Admin
Število prispevkov : 20
Kraj : Ljubljana
http://modriportal.org/

on Čet Jul 26 2018, 17:28
Kakor koli, če ste spremljala dogajanje, potem vam je vse jasno. Večina, ki se jih je registrirlo, je bil njihov namen zgolj pridobiti bonus za "breplačen vpogled v karte". Kasneje pa so najbrž kar poazabil, da so se sploh registriral tukaj gor 

Kakor koli, verjamem, da se bo še vse začelo rpletati, ker je tale skupnost in s tem forum ustvarjen z dušo in srcem  

Je pa treba upoštevati tudi dejstvo, da je sedaj čas poletja in dopustov. Tudi sam sem še na dopustu in ker je tole v bistvu moje postransko oz. dodatno delo, sem si pridržal pravico, da sem malo izpregel, tako tukaj na forumu, kot tudi na FB.

Vse dobro vam želim @Franka

Aron - energijsko svetovanje, terapije in vpogledi v karte. Sreča je kot bolezen, zelo je nalezljiva. Sledite mojim člankom in nasvetom - klik tukaj Obiščite tudi moj Osebni zid in mi pišite - klik tukaj
Sponsored content

Nazaj na vrh