Aron-energijsko svetovanje
Pozdravljeni na spletnem forumu Aron-energijsko svetovanje in terapije. Pridružite se mi na poti sprememb in najdite svojo pot.
pismo

Vabljeni!

Share
Go down
Franka
Število prispevkov : 17

Chat/klepetalnica

on Sre Jun 20 2018, 16:32
Pozdravljeni
Malo se sprehodila po forumu.
Opazam, cisto ven iz tega...
Zelela sem nekaj napisat v klepetalnico, ali(iz zgodovine, ce me spomin ne vara/morata biti vsaj dva...hahaha)ali se motim?
Bodite v cvetju, ko ste mimo javite glas(jah sem hotela spet pomeziknit /ne gre)
Bom pes...ha ha hahaha ;-)
Aron
Admin
Število prispevkov : 20
Kraj : Ljubljana
http://modriportal.org/

Re: Chat/klepetalnica

on Sre Jun 20 2018, 17:43
Pozdravljeni @Franka Smile 

V klepetalnico se seveda prijavite, tudi če ni nobenega drugega prijavljenega. Lahko tudi kaj napišete, seveda pa dokler ne bo sogovrnika v klepetalnici, ne boste dobila feedbacka Smile 

Tale forum je bil postavljen čez vikend in plasiran dejansko šele v nedeljo zvečer in imamo že 10 članov, kar se mi zdi glede na veliko število različnih forumov in drugih družabnih omrežij, kar dobro. Bo pa potreben še čas, da bomo imeli več članov. V ta namen bom seevda tudi na FB izvajal promocijo naj se registrirajo in naj prispevajo kakšno objavo in novo temo ter seveda sledijo nagrade v obliki brezplačnih vpogledov v karte ali energijskih zdravilnih terapij in podpore.

Seveda bomo še bolj uspešni, če boste tudi ostali člani povabili svoje znance in prijatelje.... Zagotovo se bo vam in njim tudi malo obrestovalo v obliki prej navedenih nagrad Smile 

Lep dan vam želim  sunny

Aron - energijsko svetovanje, terapije in vpogledi v karte. Sreča je kot bolezen, zelo je nalezljiva. Sledite mojim člankom in nasvetom - klik tukaj Obiščite tudi moj Osebni zid in mi pišite - klik tukaj
Nazaj na vrh